Razem możemy więcej!

#GrupaDomodiWspieraSklepy

Akcja #GrupaDomodiWspieraSklepy to szereg działań, które mają na celu pomoc i wsparcie sklepów w trudnym okresie. To porady ekspertów oraz faktyczne działania, które mogą realnie polepszyć sytuację Twojego e-commerce'u.

Co robimy?

Na co dzień prowadzimy serwisy domodi.pl, allani.pl i homebook.pl oraz współpracujemy ze sklepami internetowymi dostarczając im klientów. Dziś chcemy pomóc sklepom, tworząc specjalną ofertę w ramach, której nie tylko będziemy na bieżąco informować o sytuacji na rynku, ale damy też coś więcej - przestrzeń do współpracy i zdobywania nowych użytkowników.

Pobierz poradnik..

E-commerce w czasach

koronawirusa

Stworzyliśmy poradnik, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje dotyczące postępowania w okresie pandemii COVID-19. To spora dawka wiedzy na temat sytuacji na rynku oraz rekomendowanych działań w tym okresie.

Pobierz poradnik

Najświeższe dane

od naszych analityków

Wierzymy, że najlepsze działania to te przemyślane, dlatego pragniemy dać naszym partnerom, co mamy najcenniejszego, czyli aktualną wiedzę na temat obecnej sytuacji rynkowej.

Zobacz aktualności

Bezpłatnie promuj swoją akcję CSR

wśród użytkowników

Domodi lub Homebook'a

Pomagasz? Daj znać! Chcemy wesprzeć sklepy w ich działaniach CSR, dlatego z chęcią podzielimy się z naszymi użytkownikami takimi informacjami :

Wyślij zgłoszenie Twojej akcji CSR
  • w artykule promowanym na stronie głównej domodi.pl
  • w newsleterze do bazy 520 tys. subskrybentów
  • w Webpushu promującym artykuł o akcjach CSR

Dodatkowe korzyści ze współpracy

dla polskich sklepów internetowych

Z chęcią wspieramy nasze rodzime sklepy - tym bardziej w tak nietypowej sytuacji, jak ta, w której wszyscy się znaleźliśmy, dlatego teraz wszystkie polskie marki mogą całkowicie bezpłatnie opublikować swoją ofertę w naszych serwisach,

Dowiedz się więcej

Twoja marka robi coś dobrego, a my o tym nie wiemy? A może jeszcze nie jesteś naszym partnerem i chcesz dowiedzieć się, jak do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami - z chęcią przedstawimy szczegóły całej akcji!

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Ciebie w formularzu jest Domodi sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu - Kontakt. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych oraz podjęcia na Twoje żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.