Dowiedz się, jakie działania wdrożyć

w sklepie internetowym

w czasie pandemii koronawirusa

Stworzyliśmy poradnik, w którym zawarliśmy najważniejsze informacje dotyczące postępowania w czasie pandemii COVID-19. To pełne kompendium wiedzy na temat sytuacji na rynku oraz rekomendowanych działań w tym okresie.

  • Jak komunikować utrudnienia związane z realizacją zamówień?
  • Jak skalować popyt w trudnej sytuacji na rynku?
  • Jaki asortyment promować oraz na co zwracają uwagę użytkownicy?
  • Jak prowadzić działania marketingowe w najbliższych tygodniach?
  • Na jakie wsparcie m.in rządowe i nie tylko możesz liczyć?
Pobierz poradnik

Twoja marka robi coś dobrego, a my o tym nie wiemy? A może jeszcze nie jesteś naszym partnerem i chcesz dowiedzieć się, jak do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami - z chęcią przedstawimy szczegóły całej akcji!

Skontaktuj się z nami.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Ciebie w formularzu jest Domodi sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu - Kontakt. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych oraz podjęcia na Twoje żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.